فروشگاه کالباس بر

کالباس بر یکی از مجهز ترین فروشگاه در زمینه ی فروش، تعمیر و تعویض قطعات کالباس بر است که با سابقه ای بیش از یک دهه توانسته یکی از منتخب ترین مجموعه در دید مشتریان خود واقع شود. این مجموعه در نخستین روزهای آغاز فعالیت خود همراه اصل مشتری مداری را در نظر داشته و برای رسیدن به این امر فریخته تلاش های مضاعف را به کار بسته و با گذراندن بسیاری از راه ها با رسیدن به مقصد نهایی خود که جلب رضایت مشتریان است اینک یکی از بزرگ ترین نمایندگی های دستگاه های کالباس بر در کشور شناخته می شود. همت و تلاش دست اندر کاران این مجموعه نیز در این کار بی نصیب نبوده چرا که توانسته اند قیمتی را ارائه دهند که از رقابتی ترین است و این رقابتی بودن را با کسب کمترین سود برای خود لحاظ کرده اند. پشتیبانی قوی این مرکز امر پاسخگویی به هرنوع سوال مشتری را با هر بازه ی زمانی شامل می شود که همین امر راهی برای اطمینان به این مجموعه ی ارزشمند است که با ایجاد خرید حضوری، غیر حضوری و تلفنی راهی دیگر برای ایجاد اطمینان را فراهم می سازد. 

ایجاد بستری برای لذت بردن از یک خرید خوب ابتدای راه فروشگاه کالباس بر بوده و با پیش بردن آن به سمت جلو هم اکنون مسیری را به وجود آورده که در کوتاه ترین زمان بتوان خرید خود را انجام داد و در کمترین بازه ی زمانی، کالا را چه در تهران و چه در شهرستان تحویل گرفت. ارائه بهترین کیفیت از نظر محصول وظیفه ی ماست و تلاش میکنیم تا محصولاتی را عرضه کنیم که در سطح جهانی یکی از شناخته شده ترین هستند تا بتوانند علاوه بر داشتن طول عمر زیاد بازخورد عالی نیز در پیش داشته باشند. 

هدف ما بزرگ تر کردن این مجموعه است که در این راستا با همت والا و تلاش تیم پشتیبانی خود و لطف و نظر مشتریان عزیز تمامی کوشش خود را برای رسیدن به این هدف ارج مینهیم.   

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد - کپی رایت © 2024
کالباس بر